Galeria Replik jest miejscem, gdzie historia łączy się ze sztuką! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Historia firmy zaczęła się 21 lat temu. W kwietniu 1995 roku Firma COLT P.H. Import – Export rozpoczęła swoja działalność. Już od początku dynamicznie wchodząc na rynek replik broni historycznej. Dzięki temu przez wiele lat zdążyliśmy ugruntować swoją pozycję.   

Profesjonalne podejście właścicieli firmy Violetty i Sławomira Rulewicz doprowadziło do tego, że obecnie firma COLT jest wyłącznym przedstawicielem hiszpańskiej firmy DENIX S.A. Świadczy o tym jedyny w Polsce certyfikat potwierdzający wyłączność na import replik broni hiszpańskiego producenta.            

Dzięki nawiązanej współpracy oferta firmy pozwala na zaspokojenie gustów szerokiej rzeszy kolekcjonerów i miłośników broni. Szeroka oferta produktów o najwyższej jakości stała się naszym znakiem rozpoznawalnym.   

 

W naszej ofercie znaleźć można najróżniejsze repliki broni palnej oraz białej. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. szable, miecze, pistolety oraz karabiny nowoczesne, a także strzelby, muszkiety, garłacze. Specjalną uwagę poświęcamy replikom producentów takich jak Colt czy Winchester. Niezwykłe wzornictwo, dbałość o detale i najwyższa jakość wykonania. To właśnie Galeria Replik!          

Współpraca z wieloma teatrami oraz grupami rekonstrukcyjnymi sprawiła, że zyskaliśmy renomę, której konkurencja może nam pozazdrościć.


Długoletnie doświadczenie sprawia, że współpraca z COLT P.H. Import – Export opiera się na kompetencjach oraz profesjonalizmie naszych pracowników.           

Zachęcamy do kontaktu. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

 

COLT PH IMPORT-EXPORT VIOLETTA RULEWICZ      
UL. MIASTKOWSKA 58           
60-184 POZNAŃ

biuro@galeriareplik.pl

Kom. 695 951 124605 074 611

Tel./Fax. 61/ 22 11 485

CERTYFIKAT WYŁĄCZNOŚCI  SPRZEDAŻY ART. DENIX-HISZPANIA NA TERENIE POLSKI

Certyfikat denix